ATMOSFERA jogi to kameralne studio, w którym możesz odpocząć od codziennego pędu. Naszym celem jest dostarczenie Tobie najlepszych technik/ćwiczeń do pracy z ciałem, oddechem, umysłem, bez względu na wiek, sprawność fizyczną, doświadczenie. Promujemy zdrowy i harmonijny tryb życia, uczymy jak żyć świadomie, w zgodzie z naturą i samym sobą.

NASZ ZESPÓŁ
MONIKA GOŁĘBIESKA

Z wykształcenia jestem psychologiem, od kilku lat instruktorka jogi i masażystka. Swoją praktykę jogi zaczęłam w 2007r od klasycznej hatha jogi metodą BKS Iyengara, to właśnie ona dała mi solidne podstawy świadomej pracy z ciałem. Moja ścieżka praktyki prowadzi poprzez Ashtanga Jogę, Vinyasa Flow Yoga, Aerial Yogę, Yoga Therapy w Indiach, aż do Kundalini Jogi gdzie potknęłam się, upadłam i doświadczyłam prawdziwej siebie. Rok 2014 był dla mnie przełomowy. Po latach ćwiczenia jogi, uczestniczyłam w kursie nauczycielskim Kundalini Jogi z Sadhana Singh’iem, wówczas poczułam własną moc i właściwy kierunek. Przez ostatnie lata studiuję i zgłębiam świadomą, holistyczną istotę życia. W 2017 r. otworzyłam własne szkołę ATMOSFERA jogi Studio Świadomej Pracy z Ciałem. Joga stała się moją pasją, pracą i życiem, otworzyła mnie na odkrywanie siebie i ludzi.

Dotychczasowe kwalifikacje będące narzędziami w mojej codziennej świadomej pracy z ciałem: Nauczyciel Kundalini Jogi wg przekazu Jogi Bhajana (International Teacher Trainig Level 1, 200hrs), Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Hatha Joga (TKKF pod przewodnictwem prof. Janusza Szopy), Nidra & Meditation – Quaternity Yoga School (200 RYT Yoga Alliance Certification), Aerial Yogi- Centrum Jogi i Samorealizacji Biała Sowa, Instruktor Metody Pilates -Pilates Core I i II stopień (BBPilates School), Pregnancy Yoga Teacher (Shakti Yoga School)

Techniki masażu i uzdrawiania: Technik Masażysta (SCKU woj. Łódzkie), Masażystka Lomi Lomi Nui (Certyfikat u Maji Gierczyńskiej i Suzan Pa’iniu Floyd), Bodywork Training in Myofascial Energetic Release (MER) – Mięśniowo Powięziowe Uwalnianie Energetyczne (Integral Body Institute, 50h, Satyarthi Peloquin), uzdrawianie metodą Reiki I stopień.

 

AGNIESZKA DZIĘCIOŁ

instruktor jogi twarzy, refleksolog. Swoją przygodę z jogą twarzy rozpoczęłam ponad pięć lat temu. Miesiące ćwiczeń, nauki potem szkoleń sprawiły, iż byłam pewna, że ta metoda jest idealna dla mnie i dla wszystkich, którzy pragną zachować młody wygląd. Dziś pracuję z ludźmi chcącymi zachować promienna i jędrną twarz, z ludźmi po porażeniach nerwu twarzowego, udarach. Od roku jestem refleksologiem co pozwala mi pomagać ludziom w dużo większym zakresie gdyż dzięki masażom i akupresurze osiąga się fantastyczne efekty.

 

MONIKA KRYSZTOFIAK

wykształcenia nauczyciel języka polskiego, etyki i filozofii, z zamiłowania instruktor jogi i Pilatesa. Dlaczego joga i Pilates? Jako osoba, która w dzieciństwie miała kontakt z tańcem, wiem, że ruch to nie tylko siłowe i wielogodzinne treningi… Stąd joga i Pilates są dla mnie drogą do kontaktu z moim ciałem, do świadomości tego, co doświadczam i przeżywam w ciele. Stąd Pilates jest dobrym początkiem dla tych, którzy chcą doświadczać ciała w jodze

KAMILA DEMBSKA

trener personalny oraz studentka fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Ze sportem jest związana od czasów gimnazjum. Trenowała siatkówkę, piłkę ręczną oraz lekkoatletykę. Ruch jest niezbędnym elementem jej życia, ciągle stara się próbować nowych rzeczy. Od pewnego czasu jest pasjonatką niekonwencjonalnych form treningu, tzw. Kultury Ruchu, którą praktykuje. Pozwala ona zachować balans między treningiem ciała, a umysłu oraz pozwala cieszyć z ruchu w czystej postaci. Chce zarażać innych swoją pasją i jak na razie jej się to udaje!

 

MAŁGORZATA WILCZYŃSKA

z wykształcenia lekarz, arteterapeuta, instruktor tańca i manager, masażystka. Tancerka i instruktorka tańców: flamenco, tańców orientalnych (arabskiego tańca brzucha (Belly dance) i indyjskiego tańca hinduskiego (Bharatanatyam oraz Bollywood), a także stepowania musicalowego (Tap dance) oraz tańca hawajskiego (Hula) i tańców w kręgu. Wizażystka i stylistka, fotomodelka i modelka z wieloletnim doświadczeniem, współpracująca m. in. z agencjami Art Models i Moda Forte. Choreograf układów tanecznych, pokazów mody (m. in. do Wyborów Miss Polonia) i innych form scenicznych jak spektakle teatralne i koncerty. Twórca autorskiej metody: „Viva Dance – czyli – Taniec jest dobry na wszystko”.

BOŻENA PYTEL

pedagog, praktyczka masażu Ma-uri, masażystka Lomi Lomi Nui, instruktor gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej. Od 5 lat wykonuję masaże, które pomagają nie tylko ciału ale również ludzkiej psychice.

 

IZABELA LEWANDOWICZ

mgr edukacji wczesnoszkolnej i arteterapii, czynny refleksolog. Ukończyłam w 2010r. zaawansowany kurs w The International Academy of Reflexology & Meridian Therapy w Warszawie.