Serdecznie zapraszam wszystkich na prelekcję, która odbędzie SIĘ 9 października 2017 w Atmosferze Jogi o godz. 19.00 w Sieradzu.

Na spotkaniu gość - Monika Grzegorczyk opowie Wam czym jest uzdrawianie bioenergią, jakie to bogactwo i jak wiele niesie informacji. Opowie również jakie wspaniałe korzyści możemy osiągnąć dzięki takiej pracy, jak łatwo i szybko możemy odkryć swoje najgłębsze zakamarki duszy i ciała. Bioenergetyka w tym także Rysunki Aury, które wykonuje są bardzo mocnymi narzędziami do pracy własnej nad rozwojem osobistym i duchowym. Działania takie są nieinwazyjne i potrafią doskonale uzupełniać diagnostykę zdrowia medycyny akademickiej - jeśli nawet nie zastąpić (w określonych przypadkach). O bioenergetyce - uzdrawianiu energią natury-mówi się, ze jest medycyną kwantową lub wibracyjną. Obecnie nawet nauka potwierdza wiele zjawisk, które od tysięcy lat są stosowane przez szamanów, zielarzy, bioterapeutów i uzdrowicieli. Poznajcie tajniki pracy ze swoją duszą, a odkryjecie prostotę i potęgę życia w zdrowiu i szczęściu!

PROWADZĄCY

Nazywam się Monika Grzegorczyk i jestem samą sobą. Od ponad 7 lat pracuję z energią subtelną. Wykorzystuję zdolności jak i odpowiednie wykształecenie/wiedzę w tym kierunku m.in. posiadany status czeladnika w zawodzie bioenergoterapeuty, skończone 3 stopnie uzdrawiania pranicznego, uzdrawianie wg Soul Body Fusion, wiedzę o Hunie, uzdrawianiu duchowym, totalnej biologii i wiele innych nurtów, które przekazują prawdę. W tradycyjnym kształceniu zdobyłam tytuł mgr inż. Architektury Tekstyliów Politechniki Łodzkiej. Obecnie zajmuję się wielopłaszczyznowo pracą z energia subtelną, prowadzę w Łodzi Galaktyczną Przystań Zdrowia. Wykonuję tam masaże ajurvedyjskie, rysunki aury, sesje bioenergetyki, masaże misami tybetańskimi wspomagające uzdrawianie. Dzięki energiom subtelnym otrzymuję wiele informacji ponadzmysłowi (jasnowidzenie). Od wielu już lat prowadzę cykl autorskich zajęć: "Życie wg boskiego projektu"- tj. warsztaty ze zdrowego stylu życia, podstaw ziołolecznictwa, samouzdrawiania. Udzielam konsultacji w zakresie szczęśliwego życia, przede wszystkim pracuję w temacie uważności i obserwacji samego siebie, zmiany przekonań, pracy w przestrzeni serca. Pracuję także ze zwierzętami - odczytuję ich intencje poprzez kontakt subtelny. Zapraszam po wiecej na: www.galaktycznaprzystan.pl kontakt do mnie: 508-566-867

MIEJSCE I CZAS:

godz: 19:00- 20:30 (może się troszkę przedłużyć... )
Atmosfera Jogi, Al. Grunwaldza 1c, Sieradz, I piętro

KOSZT:  25 zł
INFO I ZAPISY:

Zapisy pod nr tel. 606 974 120 lub bezpośrednio u Moniki Gołębieskiej w Atmosferze Jogi.

Category :