Fresh Sun Light

Zapraszamy na mini warsztaty masażu Kahi Loa – czyli hawajską pracę z ciałem i wyobraźnią. Masaż Kahi Loa zwany „magicznym dotykiem” albo „masażem żywiołami” różni się od innych form masażu. Pochodzi on z bardzo starej tradycyjnej hawajskiej pracy nad ciałem. Technika ta pomaga w usuwaniu napięć i podnosi wewnętrzną energię; jest dość prosta w wykonaniu ale bardzo skuteczna. Obudzone przez masażystę energie prowadzą do pozytywnych zmian w ciele i w życiu osoby masowanej.

W czasie tego masażu zarówno masażysta jak i odbiorca angażują swoją wyobraźnię. Nie trzeba się rozbierać i nie używa się olejku. Masaż wykonywany jest w wygodnej pozycji na macie lub na materacu.

TERMIN I MIEJSCE:

31.07.2017 poniedziałek, godz. 19:00-21:00
ATMOSFERA jogi, Al. Grunwaldzka 1c, Sieradz, I piętro


ZAPISY:

Monika 606 974 120


INWESTYCJA:

25 zł za osobę

 

PROWADZĄCA o sobie:


Iza Rogala (numerologiczna droga życia 33) z wykształcenia jestem archeologiem z zawodu, jeszcze do niedawna, marketingowcem, specjalizującym się w promocji filmów. Moja droga do własnej mocy zaczęła się od praktyki kundalini yogi i pierwszej sesji hawajskiego masażu świątynnego lomi lomi nui, który odebrałam od późniejszej nauczycielki Tatiany Cichockiej.
Na kolejnych kursach i warsztatach prowadzonych przez Martę Maję Gierczyńską, Susan Pa’iniu Floyd (Huna International, Hawaii), Maka’ala Yates (Mana Lomi) pogłębiałam hawajską praktykę pracy z ciałem i tajniki filozofii HUNY oraz hawajskiej praktyki Ho’oponopono i Kahi Loa. W między czasie pojawiły się też w moim życiu australijski masaż PeLoHa, techniki pracy z przekonaniami access BARS, tantra, numerologia, a także szamańskie techniki pracy z bębnem i roślinami leczniczymi.
Od kilku miesięcy mieszkam w Australii, która na teraz jest moim nowym domem. Masuję, maluję, tworzę portrety numerologiczne, nieustająco odkrywam siebie, a także pomagam w tym innym.
www.keolahou.life

Iza Rogala zagości w Sieradzu nieco dłużej… z tej okazji w terminie 1-3.08.2017 będzie można skorzystać z ceremonii masażu Lomi Lomi Nui w jej wykonaniu lub ceremoni Lomi Lomi Nui na 4 ręce.
https://web.facebook.com/codziennydobrostan/


Na czym polega ceremonia masażu Lomi Lomi Nui?


Lomi Lomi Nui hawajska technika pracy z ciałem, która uwalnia od fizycznych, mentalnych i emocjonalnych blokad, przywracając spokój, harmonię i radość życia. Polecany szczególnie w przewlekłych sytuacjach stresu, przemęczenia, trudnych emocji, chwilach podejmowania ważnych decyzji. Przywraca stan głębokiego odprężenia i relaksu, zharmonizowania prawej i lewej strony ciała, poprawia koncentrację. Uwalnia od napięć, bólów mięśniowych, natłoku myśli i stresu. Powolne płynne ruchy, głównie przedramionami pozwalają się zrelaksować zarówno mięśniom jak i głowie, co automatycznie uruchamia proces samoleczenia.


Sesja Lomi Lomi  1,5 h – 150 zł
Lomi Lomi             2h – 200 zł
Lomi Lomi na 4 ręce 1,5h – 220 zł
dla klientów Atmosfery jogi cena 200 zł
Lomi Lomi na 4 ręce 2 h – 260 zł
dla klientów Atmosfery jogi cena 240 zł